هوسینگ(هوزینگ) دوربین

شرکت درصا با توجه به نیاز خود و سایر شرکت‌های دیگر در حوزه نظارت و تصویر‌برداری صنعتی، محفظه‌های دوربین متناسب با محیط‌های صنعتی را به سبد محصولات تولیدی خود اضافه نمود.
استفاده از مواد اولیه خاص و مقاوم در برابر شرایط محیطی سخت، دقت بسیار بالا در تولید و نصب سریع و آسان به همراه تجهیزات و امکانات جانبی، کاربرد این محصولات را برای محیط‌های صنعتی با آلودگی بالا و یا شرایط دمایی خاص مانند صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع فلزی، معادن و … مناسب نموده است.

هوسینگ دوربین صنعتی

هوزینگ(هوسینگ) صنعتی دوربین درصا

هوزینگ(هوسینگ) های صنعتی درصا با هدف حفاظت از دوربین‌های مورد استفاده در محیط هایی با بدترین یا خورنده‌ترین شرایط ، مانند صنایع فولادی، پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها، معادن و … طراحی و تولید می‌شوند. 
این محصولات به لطف دقت بسیار بالا در فرآیند تولید و استفاده از فولاد ضد زنگ گرید AISI 316L  و AISI 304 با کیفیت بالا که کاملاً در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم است، قابلیت اطمینان و دوام در هر شرایطی را تضمین می‌کند.
این محفظه‌ها را می‌توان در مکان‌هایی مانند تونل‌ها و مناطق با آلودگی بالا، سیستم‌های مانیتورینگ زیر آب، برای مدیریت فرآیندهای صنعتی و در کوره‌های بلند و ریخته‌گری که دمای بسیار بالایی دارند، استفاده کرد.
هوزینگ‌های صنعتی درصا هم به صورت تک جداره و هم به صورت دو جداره طراحی و تولید می‌شود تا بتواند طیف وسیع نیازهای صنایع را پوشش دهد.

هوزینگ(هوسینگ)تکجداره
هوسینگ تک جداره
هوسینگ دو جداره